17. Ladislav Loubal - Ota Janeček
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
bibliofilie vydaná v roce 1984 Ladislavem Loubalek k pětašedesátým narozeninám Oty Janečka v počtu 100 výstiků, číslováno 20, součástí barevný lept, signovaný tužkou vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1984
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volné listry
Konec dražby: 12.06.2018 19:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč