17. Ladislav Loubal - Ota Janeček

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

bibliofilie vydaná v roce 1984 Ladislavem Loubalek k pětašedesátým narozeninám Oty Janečka v počtu 100 výstiků, číslováno 20, součástí barevný lept, signovaný tužkou vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1984
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volné listry

Konec dražby: 12.06.2018 19:21

Aktuální cena: 4 500 Kč

Zbývá: 18d 2h 41m 37s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč