Ležící dívka

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, potvrzeno synem autora Tomášem Janečkem, na reversu číslo katalogu 6782
Technika: kresba
Šířka: 52 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 72 cm

Konec dražby: 23.11.2021 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč