26. Dívka s ptáčkem
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984
Šířka: 29 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 46 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč