95. Zátiší se zajícem
signováno a datováno vpravo dole
Rámování: 80 x 104 cm
Konec dražby: 10.12.2018 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč