Zima na Pustevnách

Autor: Jan Zubek
(1920 Černá Hora)

signováno a datováno 1996, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1996
Šířka: 90 cm, výška: 21 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč