145. Sloup na náměstí
Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a vlevo dole s datací v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1947
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 25,5 x 31 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč