Praha

Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 47 x 36,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2023 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč