77. Kytice ve váze
Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)
signováno vlevo dole
Technika: tempera
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.08.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč