Opárno

Autor: Milan Chabera
(1954 Praha)

signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 77 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč