56. Pod vrbami
Autor: Karel Živný
(1899 Plzeň - 1973 Zlín)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 81 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč