96. Asijské dřevoryty 2 kusy
signováno razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno, 2 kusy
Technika: dřevoryt
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 36 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč