96. iniciály J.K.

litografie na papíře, Pražský hrad, sig. PD, tisková plocha 22 x 31 cm, rámováno 36 x 44 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč