96. iniciály J.K.
litografie na papíře, Pražský hrad, sig. PD, tisková plocha 22 x 31 cm, rámováno 36 x 44 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč