J. Emler - Les

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 33 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč