111. Náměstí
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: ofset, datace: 1930
Šířka: 61 cm, výška: 36 cm, rámování: 44 x 70 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč