78. Z cyklu Máj
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
List z cyklu Máj signováno vpravo dole, později neautorsky, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: heliogravura
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 71 x 56 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč