90. Reprodukce - Okrouhlice
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
Signováno v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: ofset
Rámování: 50 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč