V navijárně
Autor: Josef Hodek
(1888 Hořehledy - 1973 Plzeň)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt, datace: 1952
Šířka: 19,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 54,5 x 37,5 cm
Konec dražby: 11.07.2023 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč