Květiny ve váze
Autor: Karel Tondl
(1893 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč