Na pláži
Autor: Karel Tondl
(1893 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
na reversu štítek a razítko galerie Mazur, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: monotyp
Šířka: 17,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 27 x 29 cm
Konec dražby: 13.07.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč