97. Zima
signováno vpravo dole
Šířka: 31 cm, výška: 38 cm, rámování: 41 x 33 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč