Pohled do údolí

Autor: Božena Vohánková
(1881 Brno - 1957 Mladá Boleslav)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1941
Šířka: 75 cm, výška: 59 cm, rámování: 74 x 60 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč