Zámek

Autor: Božena Vohánková
(1881 Brno - 1957 Mladá Boleslav)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1933
Šířka: 34,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 49 cm

Konec dražby: 16.11.2021 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč