Břízky

Autor: Božena Vohánková
(1881 Brno - 1957 Mladá Boleslav)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 62 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč