9. Pohled na Mladou Boleslav

Autor: Božena Vohánková
(1881 Brno - 1957 Mladá Boleslav)

Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 65 x 80 cm

Konec dražby: 05.04.2022 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč