19. Chalupa u lesa
Autor: Josef Dastych
(1913 Střítež u Skutče - 1994 Litomyšl)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 76
Konec dražby: 10.12.2018 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč