Květiny ve váze
Autor: Miloslav Pecháček
(1923 Litomyšl - 1991 Příbram)
signováno monogramem vlevo dole, zaskleno, rámováno, přisouzeno autorovi
Technika: tempera
Šířka: 18 cm, výška: 39 cm, rámování: 44,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč