116. Roubenka
Autor: Rudolf Adámek
(1882 Kutná Hora - 1952 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 37 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč