22. V kopcích

Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 46 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:21 SEČ

Zbývá: 8d 17h 57m 31s

Vyvolávací cena: 700 Kč