98. F. Cox - U jezírka
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu rámarřský štítek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 37 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč