98. Krajina
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč