98. Whistler - Sedící žena
Na reversu popisek, signatura "Stretti" a datováno 1913
Technika: litografie, datace: 1913
Šířka: 16 cm, výška: 19,5 cm, rámování: pasparta 41 x 29 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč