96. Slovenští kočovníci
Autor: Josef Simandl
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 22:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč