31. Dívka
Autor: Marie Kuklová
(1903 Chýnov - 1987 České Budějovice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1986
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 28 x 24 cm
Konec dražby: 11.12.2018 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč