Jan Amos Komenský

Autor: Otakar Vaňáč
(1898 Děčím - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 36
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 22:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč