Vánoce během války
Autor: Josef Mathauser
(1846 Staňkov - 1917 Praha)
Technika: olej na plátně, datace: 1915
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 70 x 57,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč