99. Buffet Bernard 1928-1999

barevná litografie, Malá Pláž, 1967, sig. UN, tisková plocha 23 x 32 cm, rámováno 54 x 66 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč