145. Krajina s řekou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 59 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 59,5 x 72
Konec dražby: 12.04.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč