Chalupa

Autor: Jindřich Fürst
(1873 Praha - 1943 Turnov)

Přisouzeno autorovi, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 30 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč