Solenice u Orlické přehrady
Autor: Eduard Světlík
(1903 Přerov - 1970 Prostějov)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 99 cm, výška: 77 cm, rámování: 82 x 106 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč