188. Nature mort au printemps
Autor: Eva Fejfarová
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1966
Šířka: 25 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 49 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč