334. Nábřeží
Autor: Eva Fejfarová
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 64 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč