121. Profezie Sopra Cristo Nel Tempo

Autor: Pietro Monaco
(1707 Belluno, Itálie - 1772 Benátky, Itálie)

signováno v tisku vlevo dole, původní sklo, rámováno, sklo je prasklé
Technika: mědirytina
Šířka: 34,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 71 x 48,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč