86. Gustav Mahler
Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)
signováno dole pod grafikou, značeno 33/100, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 34 x 28
Konec dražby: 13.05.2024 20:28 SELČ
Zbývá: 13d 3h 14m 5s
Vyvolávací cena: 500 Kč