124. Figurální téma

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 42 cm

Konec dražby: 13.05.2024 20:41 SELČ

Zbývá: 13d 3h 4m 26s

Vyvolávací cena: 600 Kč