124. Figurální téma
Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 42 cm
Konec dražby: 13.05.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 13d 3h 4m 26s
Vyvolávací cena: 600 Kč