125. Volejbalisté

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

datopváno a signováno vpravo dole, volný list
Šířka: 44,5 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:41 SELČ

Zbývá: 13d 10h 26m 44s

Vyvolávací cena: 600 Kč