32. Boty XXL formát
autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 159 cm, výška: 106,5 cm, rámování: 111 x 164,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 12d 6h 4m 28s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč