4. Na okraji lesa

Autor: Anna Wolkenhauer
(1862 Štětín, Polsko - 1939 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 70 cm, rámování: 86 x 107 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 14.05.2024 20:01 SELČ

Zbývá: 14d 9h 38m 43s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč