79. Po bouři
Autor: Jaroslav Zrůst
(1911 Telecí - 1972 Prackovice nad Labem)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 13d 21h 12m 35s
Vyvolávací cena: 800 Kč