116. Akt ležící ženy II.
Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 47 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 60 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:38 SELČ
Zbývá: 13d 0h 47m 28s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč